До уваги споживачів централізованого теплопостачання, які відключаються від системи опалення

admin В Новини Немає коментарів

Для уникнення непорозумінь та припинення нарахувань до початку наступного опалюваньного сезону, необхідно дотримуватися порядку відключення, в якому прописаний порядок дій .

Порядок відключення від системи централізованого теплопостачання:

 1. Написати заяву до органу місцевого самоврядування для отримання дозволу на відключення від системи централізованого теплопостачання.
 2. Написати заяву в Шепетівське підприємство теплових мереж і додати копію витягу з протоколу засідання комісії з результатом розгляду звернення та копію технічного паспорта на квартиру.
 3. Отримати розгортку вентиляційних каналів, за умови встановлення газового опалення.
 4. Виготовити Робочий проект на встановлення газового котла ( організація, яка має ліцензію на виготовлення даної проектної документації)

Пункт 3 та пункт 4 не вимагається, за умови встановлення не газового опалення, у разі встановлення електричного опалення – необхідно отримати технічні умови в Шепетівському РЕС

 • Виготовити робочий проект на відокремлення квартири від системи централізованого теплопостачання, проектною організацією, що має дозвіл/ліцензію на виготовлення проектної документації (організація обирається споживачем).
 • Погодити проект в Шепетівському підприємстві теплових мереж.
 • Провести відключення системи опалення не пізніше 1 вересня.
 • Отримати Акт відключення (далі по тексту Акт) від монтажної організації, згідно форми Додатку 4 до пункту 2.6 Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення.
 • Написати заяву в Шепетівське підприємство теплових мереж на перевірку відключення.
 • Після перевірки відключення надати на погодження Акт в Шепетівське підприємство теплових мереж, і надати оригінал акту.
 • На основі даного Акту проводиться зняття з абонентського обліку, і нарахування за надання послуг опалення проводитися не буде.

Важливо!!!

З абонобліку знімаються лише ті споживачі, які не мають боргу за опалення і мають увесь вищеперерахований пакет документів та погоджений всіма необхідними організаціями Акт відключення.