Важлива інформація

admin В Новини Немає коментарів
У зв’язку з тим, що Шепетівське підприємство теплових мереж проводить підготовку теплових мереж до роботи в опалювальний період 2021-2022 років, відповідно до п.6.3.59. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 N 71, для перевірки міцності і щільності трубопроводів, запірної і регулювальної арматури після ремонту до початку опалювального періоду теплова мережа підлягає гідравлічним випробуванням на міцність і щільність відповідно до вимог ДНАОП 0.00-1.11. Пунктом 6.3.87, цих же Правил, передбачається проведення гідравлічних випробувань внутрішньобудинкових мереж балансоутримувачем будинку, яке висвітлюється в Акті готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період, та надається до теплопостачальної організації.
Для виконання вказаних правил Шепетівським підприємством теплових мереж з 01 вересня 2021 р. розпочинається набір води в теплові мережі та будинки. Для забезпечення безаварійного проходження гідравлічних випробувань, збереження цілісності майна мешканців міста, та для забезпечення повномірної підготовки будинків до роботи в опалювальний сезон, всі роботи по від’єднанню квартир від мереж ЦО слід завершити до 01 вересня поточного року.
Для попередження виникнення непорозумінь при здійсненні відключення від систем централізованого опалення, та зняття з обліку споживачів Шепетівського підприємства теплових мереж, Акти відключення від системи ЦО слід надати до 01 вересня 2021 року.