Історія

1973

На підставі наказу Хмельницького облжитлоуправління, в місті Шепетівка було створене підприємство “Шепетівські об’єднані котельні з тепловими мережами”

В листопаді 1973 року, на підставі наказу Хмельницького облжитлоуправління, в місті Шепетівка було створене підприємство “Шепетівські об’єднані котельні з тепловими мережами”. Очолив новостворене підприємство інженер-теплотехнік Воропай Василь Іванович.
Доволі складний шлях довелось пройти підприємству, від малих квартальних котелень, працюючих на вугіллі, до сучасного потужного, оснащеного засобами автоматики та насосним устаткуванням підприємства.
1976

Підприємство було реорганізовано у “Шепетівський район теплових мереж” та включено до складу обласного підприємства “Хмельницькоблтепломережа”1990

Завдяки спільним зусиллям та наполегливості керівництва підприємства, трудового колективу, практично усі котельні було переведено з вугілля та мазуту на природний газ.

Проте незадовільним залишався сам факт, оснащення котелень морально застарілими та фізично зношеними котлами НІІСТУ-5, коефіцієнт корисної дії яких складає 60-65%.
1992

На базі “Району теплових мереж” було створено самостійне окреме підприємство комунальної власності “Шепетівське підприємство теплових мереж”.

Керівником підприємства було призначено головного інженера підприємства Хомича Петра Микитовича.
2007

Розпочато масштабні роботи по реконструкції існуючих котелень із заміною котлів та насосного парку на сучасне економічне устаткування.

І лише з 2007 року, завдяки державній підтримці, було розпочато масштабні роботи по реконструкції існуючих котелень із заміною котлів та насосного парку на сучасне економічне устаткування. Було проведено реконструкцію 7 котелень з повною та частковою заміною обладнання, було введено в експлуатацію дві модульні котельні, робота яких не потребує постійного експлуатуючого персоналу.
2012

3 травня 2012 року майно комунального підприємства теплових мереж було передано у концесію.

2019

В жовтні 2019 року підприємство повернено в комунальну власність

Після повернення підприємства в комунальну власність, Шепетівське підприємство теплових мереж є власністю громади міста в особі Шепетівської міської ради та працює під керівництвом директора Кушніра В.Я. та головного інженера Мусієнка В.В.. За час роботи складено графік проведення поточних та капітальних ремонтів, заміни теплопроводів, здійснено ряд поточних ремонтів та ліквідовуються аварійні ситуації, що виникають в ході опалювального сезону, працівники підприємства плідно працюють над планом модернізації мереж для функціонування та розвитку надалі. Станом на 10.03.2020 на підприємстві працює 156 працівників, 91 людина з яких - постійні працівники, 65 – сезонні; підприємство налічує 17 котелень, які обслуговують 4 427 споживачів населення, 75 юридичних осіб та 33 бюджетних установ.