Несанкціонований відбір теплоносія – дорого та шкідливо.

admin В Новини Немає коментарів

Від початку набору системи теплопостачання житлових будинків теплоносієм,  зустрічаються випадки несанкціонованого відбору теплоносія для використання в побуті. Інформуємо, що вода, яка знаходиться в системі централізованого теплопостачання перед подачею проходить хімводоочистку, де обробляється хімічними речовинами. Крім того, з метою виявлення витоків теплоносія з системи опалення, працівники підприємства додають у воду додаткові кольорові добавки. Саме тому споживання такої води може привести до непередбачуваних наслідків.

Також, спуск води з системи порушує тепловий і гідравлічний режим системи теплопостачання усього будинку, що тягне за собою погіршення комфортних температурних умов в житлових приміщеннях.

При тому, будинки обладнані приладами обліку теплової енергії, об’єм злитої води відображається на показниках лічильників, тому вартість спожитого теплоносія включається у суму за теплопостачання усім споживачам централізованого теплопостачання будинку, в якому зафіксований даний факт.