Оперативність та реагування аварійних служб – запорука економії та комфорту у ваших оселях.

admin В Новини Немає коментарів

У випадку порушення температурного режиму у ваших квартирах або при виникненні аварійної ситуації, нагадуємо, що в опалювальний сезон працює цілодобова аварійна служба Шепетівського підприємства теплових мереж :

тел.: +38 068 465 54 09; 15-03.

Але, звертаємо вашу увагу, що якщо температура на подачі в будинок відповідає нормі, але температура опалювальних приладів в квартирі нижче дозволеного – це може бути пов’язаним з несправність внутрішньо будинкової системи опалення.

Згідно Рішення Виконавчого комітету Шепетівської міської ради №8 від 07.07.2011 року Про внесення змін до рішення XLV сесії міської ради 5 скликання від 27.08.2009 року №17 «Про визначення виконавця житлово-комунальних послуг» виконавцем житлово комунальних послуг утримання будинків та прибудинкових територій призначено УК «Управдом» та УК «Житлофонд» або створеним на базі будинку ОСББ. Тому, теплопостачальна організація обслуговує систему теплопостачання по місту і до зовнішньої поверхні стіни будинків, що опалюються. А якщо будинок обладнаний приладом обліку теплової енергії, який знаходиться на балансі підприємства, то, лічильник і запірну арматуру також обслуговує тепломережа. Оскільки завдання теплопостачальної організації – вироблення та транспортування теплової енергії, то, згідно Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» затверджених Постановою КМУ  №830 від 21.08.2019р. та Порядку обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води,  затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 15 серпня 2018 року № 219, обслуговування внутрішньобудинкової системи опалення поширюється на уповноважених управителів.

Намагайтеся повідомляти про наявність аварійних ситуацій вчасно, оскільки, оперативність та реагування аварійних служб – запорука економії та комфорту у ваших оселях. Телефони цілодобового реагування:

067 73 25 454 – ПП «УК «Житлофонд»

098 22 58 628 – ПП «УК «Управдом»

068 465 54 09; 15-03 – Шепетівське підприємство теплових мереж